Jabłuszkowy Poradnik
Miejsce Tytuł i opis strony Punkty Wizyty Jabłuszka
1

Firma windykacyjna Cash Flow

www.jabluszko.edu.pl

Firma windykacyjna - Cash Flow działa na rynku już od 1997 roku. Specjalizujemy się we wspomaganiu płynności finansowej przedsiębiorstw. Nasza oferta obejmuje: windykację należności, faktoring, monitoring należności, restrukturyzację zadłużenia, zakup wierzytelności, zarządzanie wierzytelnościami hipotecznymi i inne. Wizytówką Cash Flow są doświadczeni pracownicy, którzy nieustannie poszerzają swoją wiedzę. Firma windykacyjna gwarantuje bezpieczeństwo i pewność w prowadzeniu sprawy. Na życzenie Klienta zapewniamy pełną dyskrecję, zdajemy sobie sprawę, że nie wszystko może wyjść na światło dzienne. Pełna współpraca z klientem to nasza domena. Zapraszamy.
Adres www:
Nasza ocena: 1

1 578 53333
2

Lady chłodnicze - oferta

lady chłodnicze

Firma Metall Complex to firma specjalizując się w sprzedaży takich produktów jak lady chłodnicze, boksy kasowe, regały metalowe, regały chłodnicze, oraz lady cukiernicze. Choć największą popularnością cieszą się właśnie lady chłodnicze, które teraz mamy po okazyjnej cenie. Dbamy o kompleksowe i profesjonalne wyposażenie każdego sklepu. A nasze produkty znane są w branży za równo piekarniczej, jak i sklepowej i cukierniczej. A to za sprawą, jakości oraz precyzji wykonania naszych produktów. Posiadamy wszystko, czego potrzebujesz do swojego sklepu, a wyposażanie sklepów to to, w czym jesteśmy najlepsi.
Adres www: www.metallcomplex.pl
Nasza ocena: 1

1 258 22480
3

Tanie kredyty samochodowe

kredyty samochodowe

Od dawna marzysz o własnym aucie? Już teraz zapoznaj się wobec tego z ciekawą ofertą firmy Kredyt bez prowizji. W ten sposób możesz zaciągnąć kredyt, który z całą pewnością okaże się nad wyraz korzystny i opłacalny. Na szczególną uwagę bez wątpienia zasługują zaś kredyty samochodowe. Nie trać czasu i skonsultuj się z wysoce wykwalifikowani i kompetentnymi ekspertami firmy Kredyt bez prowizji, którzy na pewno udzielą Ci fachowych informacji i porad. Pamiętaj, że kredyty samochodowe to alternatywa godna najwyższego zainteresowania.
Adres www: kredytbezprowizji.pl
Nasza ocena: 1

1 510 45024
4

Kredyty dla firm

www.jabluszko.edu.pl

ACK Finanse ma dla Państwa kilka propozycji finansowania swojego biznesu. Są to kredyty dla firm na bieżącą działalność gospodarczą, nowe inwestycje czy modernizacje wyposażenia firmy. Współpracujemy z najlepszymi instytucjami finansowymi, dzięki czemu zawsze wynegocjujemy najlepsze warunki kredytowania m.in. wysokość oprocentowania, kosztów prowizji, sposobów zabezpieczeń, minimalnego wkładu własnego itp. Doradzimy w wyborze najkorzystniejszej oferty. Kredyty dla firm w ACK Finanse to kredyty w korzystnej formie i na dogodnych warunkach. Zapraszamy do współpracy i skorzystania z innych ofert na www.ackfinanse.pl
Adres www:
Nasza ocena: 1

1 370 53789
5

ryzyko finansowe

www.jabluszko.edu.pl

W naszej ofercie można znaleźć szereg usług, które zwiększają efektywność procesów zarządzania ryzykiem finansowym. Dzięki systemowi zarządzania ryzykiem, kontrola procesów jest znacznie ułatwiona. A co za tym idzie ryzyko finansowe jest do przewidzenia. W ramach opracowywania Zasad Zarządzania Ryzykiem wraz z zespołem pracowników Klienta ustala się cele i podstawowe wytyczne procesu zarządzania ryzykiem finansowym. Chcemy zapewnić Spółce skuteczną ochronę przed ryzykiem, dlatego sporządzenie strategi zarządzania jest idealnym rozwiązaniem. Z naszą Firmą Twoje ryzyko finansowe przestanie istnieć. Zaufało Nam już wielu Klientów. Zapraszamy.
Adres www:
Nasza ocena: 1

1 332 53789
6

Obsługa korporacyjna - www.wojcik-zlotnik.pl

www.jabluszko.edu.pl

Obsługa korporacyjna to specjalność Firmy Wójcik-Złotnik. Najczęściej, obejmuje ona: bieżące opiniowanie spraw i transakcji prowadzonych przez podmioty gospodarcze, przygotowywanie, opiniowanie i analiza prawna zawieranych umów i wzorów umów, opiniowanie spraw pracowniczych (prawo pracy), reprezentowanie Klienta w prowadzonych negocjacjach z kontrahentami, windykacja należności i nie tylko. Charakteryzuje nas komunikatywność, wrażliwość na potrzeby, dyspozycyjność, bezpieczeństwo. Nasi prawnicy dysponują profesjonalną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w każdej dziedzinie prawa. Oferujemy także usługi w zakresie kapitału, podatków, umów, procesów, administracji i własności. Obsługa korporacyjna w naszej Firmie to najlepszy wybór!
Adres www:
Nasza ocena: 1

1 326 53789
7

Wykup sobie prestiż - Twoje wirtualne biuro

wirtualne biuro

Wirtualne biuro to usługa, która pojawiła się stosunkowo niedawno na Polskim rynku. Jest to usługa zajmująca się wynajmem przestrzeni biurowej dla firm. Nie jest to jednak standardowa forma wynajmu, a wynajem na godziny, dzięki czemu za niewielkie pieniądze można zrealizować spotkanie biznesowe w bardzo profesjonalnych warunkach. Firma DPM zajmuje się wirtualnym wynajmem przestrzeni biurowych. Jeśli interesuje cię wirtualne biuro za niewielkie pieniądze skontaktuj się z firmą DPM. Na pewno uda ci się uzyskać szansę na wykupienie sobie prestiżu w oczach kontrahentów.
Adres www: www.virtualbiuro.com.pl
Nasza ocena: 1

1 303 34536
8

Radca prawny w kancelarii

www.jabluszko.edu.pl

Nasza kancelaria jest bardzo znana ze swoich pracowników, którzy z zawodu są radcami prawnymi. Nasi pracownicy są bardzo zapracowani ale zawsze znajdą czas aby pomóc Ci rozwiązać sprawy związane z prawem od tego jest radca prawny. Gliwice to miejscowość w której znajduje się kancelaria radców prawnych Zawisza. Jest to bardzo znana i bardzo lubiana kancelaria przez klientów. W naszej kancelarii pracuje radca prawny. Gliwice są znanym miastem, dlatego wiele osób z Polski przyjeżdża tutaj aby zasiegnąć pomocy prawnej w naszej kancelarii.
Adres www:
Nasza ocena: 1

1 072 51840
9

Doradztwo personalne w DPM

doradztwo personalne

Doradztwo personalne to bardzo przydatna forma pomocy wszystkim ludziom mającym problem z określeniem swojej ścieżki zawodowej, poznania swoich mocnych i słabych stron, czy doskonalenia i rozwoju swoich umiejętności. Pierwsze doradztwa personalne w Polsce powstały niedługo po 1991 roku i przez ten czas pomogły kilkudziesięciu milionom polaków. Doradztwo personalne jest najlepszym rozwiązaniem dla każdego kto ma problem z aktywizacją zawodową. Najlepsze doradztwo personalne w internecie prowadzi www.dpd.com.pl. Sprawdź i dowiedz się jak możesz postawić krok ku rozwojowi.
Adres www: www.dpm.com.pl
Nasza ocena: 1

1 273 34572
10

Siso - firma z Danii

www.jabluszko.edu.pl

Siso to firma, która powstała w Danii a obecnie ma swoją siedzibę w Polsce w Chełmnie. Nasza praca polega na produkcji zamków wszelkiego rodzaju oraz kłódek. Nasze produkty są wykonywane z najnowszych i najlepszych materiałów jakie są dostępne na rynku w dzisiejszych czasach. Dzięki najnowszym technologiom firma Siso mogła rozwijać się oraz produkować coraz większą ilość produktów. Nasza firma chce cały czas się rozwijać i produkować elementy do wszystkich drzwi oraz mebli. Zamki i kłódki to podstawowe elementy, które budujemy.
Adres www:
Nasza ocena: 1

1 058 51858
11

umowa deweloperska radcy concordia

www.jabluszko.edu.pl

Zastanawiam się czym jest umowa deweloperska, którą będę musiał podpisać w najbliższym czasie. Nie wiem dokładnie skąd się to wzięło, bo gdy 5 lat temu kupowałem mieszkanie dla syna to nic takiego nie istniało. Wnioskuję, że musiało to powstać całkiem niedawno, skoro nic o tym nie słyszałem. Ta umowa deweloperska powoduje jakieś większe koszty? Czemu ona służy? Kogo ma chronić? Może powinienem się udać do radcy prawnego, żeby zrozumieć o co w tym chodzi? Mam zaprzyjaźnioną kancelarię "concordia", więc poproszę tam o radę.
Adres www:
Nasza ocena: 1

1 183 34608
12

Fachowe doradztwo podatkowe

www.jabluszko.edu.pl

Nie tylko znana, ale i bardzo ceniona na rynku Kancelaria Podatkowa Tutor nieustannie dokłada wszelkich starań, aby każdy potencjalny klient mógł poczuć się w pełni zadowolony, a także usatysfakcjonowany. Jeśli więc potrzebują państwo porady z zakresu podatków bądź kadr to godny polecenia jest wysoce wykwalifikowany doradca podatkowy (Wrocław). Ceny usług uzależnione są od formy współpracy oraz swoistej specyfiki sprawy, dlatego też tego rodzaju kwestie ustalane są indywidualne z każdym klientem. Skorzystaj z usług profesjonalisty, jakim jest doradca podatkowy (Wrocław).
Adres www:
Nasza ocena: 1

1 157 46256
13

Rzetelna księgowość firm Bielsko Biała

www.jabluszko.edu.pl

Szukasz profesjonalnego biura księgowego? Toba Consulting to ponadprzeciętna gwarancja satysfakcji. Znane i cenione Biuro Rachunkowe Toba Consulting zapewnia profesjonalną obsługę firm, w tym przede wszystkim kadr i płac. W szerokiej ofercie znajdą państwo takie usługi jak między innymi sporządzanie rejestrów VAT, przygotowywanie rozliczeń podatku dochodowego, księgowanie dokumentów, a także sporządzanie sprawozdania rocznego. Sprawna księgowość firm Bielsko to dla dla Biura Rachunkowego Toba Consulting priorytet. Firma zapewnia też przegląd ksiąg rachunkowych oraz sprawozdań finansowych. Istotna jest prawidłowa księgowość firm Bielsko.
Adres www:
Nasza ocena: 1

1 301 46256
14

Odzyskiwanie długów i nie tylko

www.jabluszko.edu.pl

Nasza firma pomaga klientom odzyskiwać swoje należności, które w danym terminie nie zostały przyznane danej firmie. Odzyskiwanie długów przez naszą firmę odbywa się na mocy prawa i certyfikatów jakie nasza firma posiada, także posiadamy wszystkie pozwolenia na prowadzenie oraz odzyskiwanie długów dla naszych klientów. Chcemy aby nasi klienci czuli się bezpieczni oraz wiedzieli, że współpraca z naszą firmą jest dla nich bardzo korzystnym rozwiązaniem, ponieważ od teraz nie muszą przejmować się swoimi dłużnikami, my o wszystko zadbamy aby nie było więcej problemów.
Adres www:
Nasza ocena: 1

1 024 52038
15

Kredyt samochodowy dla firmy

www.jabluszko.edu.pl

Dla naszych nowych klientów został przygotowany nowy pakiet kredytów. Są to kredyty, w których potencjalny klient wybiera sobie rodzaj kredytu czyli na co ma zostać przeznaczony oraz suma kredytu oraz raty na jakie zostanie rozłożony. Najczęściej jest wybierana opcja z samochodem czyli kredyt samochodowy. Firma w ten sposób wie iż dany kredyt będzie przeznaczony na zakup samochodu oraz nie zostanie inaczej wykorzystany, gdyż takie są warunki kredytu jeśli chodzi o wariant kredyt samochodowy. Firma jest bardzo zadowolona z tej opcji tak samo klienci.
Adres www:
Nasza ocena: 1

987 52056
16

Biuro księgowe dla firm Poznań

www.jabluszko.edu.pl

Chcemy aby nasi klienci, którzy korzystali z naszych usług mogli decydować w jakim miejscu na powstać nowe biuro księgowe. Poznań to główna lokalizacja jaka została wybrana przez naszą firmę. Mogą Państwo także w ramach naszej współpracy lub nawiązania takiej współpracy umówić się na bezpłatne spotkanie z naszymi przedstawicielami, którzy wytłumaczą działanie naszej firmy od podstaw, oraz przedstawią naszą ofertę oraz przedstawią nową ofertę i siedzibę jaką jest biuro księgowe. Poznań to miejsce, które potrzebuje większej ilości placówek jak i naszych pracowników.
Adres www:
Nasza ocena: 1

998 52056
©Copy: Jabłuszkowy ranking witryn internetowych | Dodaj swój serwis -Wypełnij formularz | Regulamin